Leszczyński Dzień Kolekcjonera

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Leszczyński Dzień Kolekcjonera, które odbędzie się 20 października 2024 roku o godzinie 10:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie.

To niepowtarzalna okazja, aby spotkać kolekcjonerów z różnych dziedzin, podziwiać unikatowe zbiory i poznać fascynujące historie ukryte za niezwykłymi przedmiotami. Niezależnie od tego, czy interesują Cię stare monety, znaczki, książki, zabytkowe przedmioty czy inne pasje kolekcjonerskie – każdy znajdzie coś dla siebie.

To już jedenasta edycja tej niezwykle popularnej w Lesznie imprezy. Organizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Okręgowego w Lesznie. Muzeum jest partnerem wydarzenia.

Data: 20 października 2024 r.
Godzina: 10:00
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie (Leszczyńska Galeria Książki), pl. Jana Metziga 25

Pobierz plakat

Udostępnij go w swoich kanałach informacyjnych