Książeczka edukacyjna "Bystre oczko" - "Miłośnicy nauk"

Do sprzedaży trafiła nowa książeczka z serii „Bystre Oczko" pt. „Miłośnicy nauk”. Przeznaczona jest dla najmłodszych gości Muzeum i cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych gości. Podobnie zresztą jak poprzednie odsłony serii.

Nasza najnowsza propozycja wydawnicza to książeczka edukacyjna dla dzieci, która przybliża sylwetki siedmiu postaci ze świata nauki, które były związane z Lesznem. Książka, prócz wiedzy, dostarcza też zabawy. Zawiera zadania do wykonania: krzyżówki, rebusy, zagadki i kolorowankę.

Dane techniczne

Muzeum Okręgowe w Lesznie, Leszno 2023, ISBN 978-83-61701-49-1, liczba stron: 32, wymiary: 200 mm x 200 mm, oprawa miękka, waga: 106g.