Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania dawnej Octowni. Spotkanie informacyjne

Wizualizacja nowej siedziby Muzeum Okręgowego w Lesznie w przestrzeni Śródmieścia widziana od strony Alei Jana Pawła II. Autor: Studio Lisiak.
10 października 2024 r. odbyło się w Muzeum Okręgowym w Lesznie spotkanie na temat inwestycji pn. „Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania nieruchomości dawnej Octowni na siedzibę Muzeum Okręgowego w Lesznie”. W ten sposób rozpoczęliśmy proces komunikacji społecznej w ramach nowej strategii informacyjnej pn. „Dobre sąsiedztwo na lata”.

Dziękujemy wszystkim za udział w tej ważnej i wielopoziomowej rozmowie; dziękujemy za obecność przede wszystkim naszym najbliższym sąsiadom, a także przedstawicielom Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, reprezentantom władz miasta, Miejskiemu Konserwatorowi Zabytków i Architektowi Miejskiemu. Staraliśmy się w jak najbardziej profesjonalny sposób spotkać się z Państwem, aby porozmawiać o współdzieleniu przestrzeni w otoczeniu przyszłej nowej siedziby Muzeum. Dziękujemy za przedstawione uwagi i opinie.

Naszą misją jest budowanie jak najlepszych relacji w sferze dóbr publicznych, dlatego deklarujemy aktywne podtrzymywanie dobrosąsiedzkich więzi.